• Grafika dla Internetu i poligrafii
  2015-03-10

  Zajmujemy się także projektowaniem grafiki komputerowej na potrzeby Internetu i poligrafii.

  Projektujemy katalogi, ulotki, wizytówki, billboardy i inne wydruki wielkoformatowe oraz reklamy na samochodach. W swoim portfolio mamy kilkanaście tego typu projektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i ich wizualizacjami.

  Jak to działa?

  Każdy projekt jest szczegółowo analizowany z klientem jeszcze przed rozpoczęciem projektowania. Ustalamy wtedy wymiary, kolorystykę, niezbędne elementy oraz szczegóły techniczne (np. spady, przestrzeń kolorów itp). Następnie klient dostarcza materiały graficznie (zdjęcia, logotypy i inne elementy), które mają zostać ujęte w projekcie. Pliki takie muszą mieć odpowiednią rozdzielczość, która zagwarantuje dobrą jakość wydruku (szczegóły poniżej). Następnie przygotowywany jest projekt. Wyniki pracy konsultowane są z klientem. Nanosimy odpowiednie poprawki i kończymy projektowanie. Następnie, jeśli projekt miał być wydrukowany, pliki graficzne przesyłane są do drukarni wybranej przez klienta lub, jeśli klient nie dokonał wyboru, do drukarni, z którą współpracujemy. Wydrukowany projekt odbierany jest z drukarni osobiście przez klienta albo przez nas.

   

  Prosimy o kontakt w celu przygotowania oferty.

   

   

   Przydatne wskazówki

   Poniższa tabela może okazać się pomocna podczas przygotowywania materiałów graficznych.

  Jakość wydrukuRozdzielczość
  raczej kiepska < 60 dpi
  dobra 70-90 dpi
  bardzo dobra > 100 dpi

  Poza rozdzielczością dpi istotne znaczenie ma także rozmiar grafiki oraz jej jakość. Logotypy i inne elementy, których jakość musi być nienaganna niezależnie od wielkości projektu, powinny być dostarczone w formie wektorowej (krzywe), np. jako plik PDF, CDR, AI lub EPS.