• Strony internetowe
  2015-03-10

  Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest projektowanie stron internetowych.

  Podejmujemy się tworzenia różnych witryn - od prostych wizytówek po rozbudowane systemy zarządzania treścią (CMS). W naszej ofercie posiadamy także autorski system CMS - Lemart.CMS, który znacząco ułatwia zarządzanie swoim serwisem internetowym. W niedalekiej przyszłości planujemy udostępnić także wersję Slider.CMS, umożliwiającą tworzenie zarządzalnych stron typu "slider".

  W naszych projektach staramy się korzystać z nowoczesnych technologii oraz aktualnych trendów. Dbamy jednak, by każdy projekt był indywidualnie dostosowany do potrzeb klienta. A wszystko zaczyna się od projektu graficznego. To klient określa, czy zależy mu na konkretnej kolorystyce strony, czy też mamy zaproponować coś autorskiego. To klient decyduje, jakie funkcjonalności ma posiadać serwis - w razie potrzeby dopisujemy brakujące moduły. Po zaakceptowaniu projektu graficznego, możemy rozpocząć programowanie lub konfigurację aplikacji CMS i wykonanie szablonu graficznego. Na życzenie klienta możemy wprowadzić również treści docelowe lub przykładowe.

  Wszelkie ustalenia podejmujemy osobiście, poprzez korespondencję mailową, Skype, Hangouts czy telefonicznie. Co ważne, każdy etap projektu jest zawarty na piśmie. Dzięki temu unikamy nieporozumień i niepotrzebnego stresu z nich wynikającego dla obu stron.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i do skontakowania sie z nami w celu przedstawienia oferty spełniającej Twoje oczekiwania.