• Logistyk - zarządzanie transportem
  2015-03-11

  Logistyk to aplikacja ułatwiająca zarządzanie transportem w małych i średnich firmach. Może być przydatny zwłaszcza sklepom i hurtowniom, które dostarczają zamówienia do swoich klientów za pośrednictwem własnej floty.

  Gotowy do współpracy

  Logistyk integruje się z systemami magazynowymi, takimi jak WF-Mag czy Subiekt. To z ich baz danych pobierane są informacje dotyczące zamówień, klientów, dokumentów handlowych, magazynowych oraz pracowników. Dane są zaczytywane co jakiś czas do bazy Logistyka i to na nich wykonywane są operacje bez ryzyka utraty danych z systemu magazynowego.

  Mobilny, dostępny i oszczędny

  Konsola zarządzająca Logistyka dostępna jest przez przeglądarkę internetową, dlatego można z niej korzystać z każdego miejsca na świecie (pod warunkiem, że serwer posiada stały adres IP). Umożliwia ona między innymi proste tworzenie trasówek i kontrolę czasu pracy kierowcy. Eliminuje potrzebę drukowania listu przewozowego lub trasówki, gdyż w każdej chwili kierowca ma do niej dostęp za pośrednictwem urządzenia mobilnego podłączonego do Internetu, np. tabletu.

  Wszystko pod kontrolą

  Dzięki Logistykowi kontrolujesz czas pracy kierowców, ważnośc ich uprawnień oraz stan techniczny samochodów. Aplikacja sama przypomina o kończących się uprawnieniach i badaniach technicznych. Dodatkowo możesz prowadzić dziennik awarii, co pozwala mieć pełną kontrolę nad flotą.

  Logistyk pozwala również na tworzenie raportów. Do wbudowanych formuł można na życzenie klienta dopisać kolejne raporty. Dodatkowo zarządzanie użytkownikami, rolami systemowymi oraz funkcja planowania trasy i prezentowania jej na mapach Google - wszystko to czyni ten system kompleksowym. Poniżej prezentujemy galerię zrzutów ekranowych części administracyjnej oraz panelu kierowcy.

   

  Chcesz więcej informacji? Zadzwoń i spytaj o ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb!

  Galeria
  Ekran główny Trasówki Planowanie trasy Panel kierowcy Wiadomości