• Lemart.CMS - system zarządzania treścią
  2015-03-10

  Nasz flagowy produkt to Lemart.CMS - autorski system zarządzania treścią. To właśnie na nim bazuje ta witryna. Dowiedz się więcej o tym, dlaczego warto go mieć!

  Zarządzanie. To proste!

  Lemart.CMS posiada istotną cechę, której brak wielu podobnym systemom. Jest prosty w obsłudze! Nawet użytkownik, który nie jest zbyt biegły w temacie Internetu, szybko zrozumie sposób działania aplikacji i po krótkim zapoznaniu będzie potrafił obsłużyć system dodając do niego kolejne treści. Menu systemu jest jasne i logiczne, poszczególne funkcje nazwane w sposób ułatwiający ich odnalezienie. Do tego przyjazna, ilustrowana instrukcja obsługi.

  Prosty nie znaczy ubogi

  Prostota obsługi nie oznacza, że Lemart.CMS pozbawiony jest potrzebnych funkcji. Nic bardziej mylnego! Nasza aplikacja zawiera wszystko to, co jest niezbędne do prowadzenia serwisu internetowego, strony firmowej a nawet niewielkiego portalu!

  Użytkownik ma możliwość dodawania artykułów pogrupowanych w kategorie ułożone w formie drzewa. Podobnie menu serwisu - jego hierarchiczość ułatwia stworzenie menu jasnego i przejrzystego dla odwiedzającego stronę menu. Lemart.CMS umożliwia także tworzenie własnych obiektów - bloków kodu HTML, które mogą być wyświetlane w przeznaczonych do tego miejscach. Ponad to system umożliwia łatwe jego rozszerzanie o kolejne funkcjonalności dzięki obiektom systemowym. Aby uzupełnić tę charakterystykę należy dodać, że możliwe jest prowadzenie kilku wersji językowych serwisu, rozsyłanie newslettera, tworzenie galerii oraz kontrolowanie statystyk dzięki integracji z Google Analytics. Czy trzeba czegoś więcej?

  Współcześnie nowoczesny

  System Lemart.CMS został stworzony w opraciu o współczesne technologie. Panel administracyjny zaprojektowano wykorzystując technologie Bootstrap, AJAX oraz jQuery. Część kliencka również wykorzystuje te elementy. Gwarantuje to, że serwis internetowy stworzony w oparciu o Lemart.CMS będzie prawdziwie nowoczesny.

  Wszystko to za mało?

  Jeśli ten opis nie jest dla Ciebie wystarczający, możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania bezpłatnego dostępu do wersji demo aplkacji Lemart.CMS.

   

  Zachęcamy do kontaktu. Przedstaw nam swoje zapotrzebowanie, a my określimy koszt i termin wykonania serwisu opartego na Lemart.CMS!

  Poniżej prezentujemy galerię zrzutów ekranu naszego systemu.

  Galeria
  Ekran główny Kategorie artykułów Filtr artykułów Obiekty systemowe Menu serwisu Komunikat